שעוני נוכחות מהשטח ובמשרד


כיום לפי הוראות החוק ( תיקון מס' 24 לחוק הגנת השכר מיום 1.2.2009 ), חייב כל מעסיק לנהל רישום מסודר ומפורט של שעות העבודה של כל עובדיו, כולל עובדים במשרות אמון והנהלה, עובדים שאינם מגיעים למקום העבודה, כגון: אנשי מכירות, טכנאים, עובדי מיקור חוץ, בחו"ל, כוננים, תורנים, נהגים, שומרים וכד'. מעסיק שלא יעמוד בדרישות החוק צפוי לסנקציות פליליות, לקנסות כבדים עד 202,000 ₪ ולתביעות של עובדיו בגין שעות נוספות.

למעבר לאתר של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה לקריאת לשון החוק :-
"חוק הגנת השכר (תיקון מס' 24), התשס"ח–2008 - תלושי שכר וניכוי שכר שלא כדין"
הקש על הקישור:-
http://www.tamas.gov.il/NR/exeres/FC147A6E-D7A4-4107-BF8C-1C619E45DB8B.htm

מאמר באדיבות עו"ד הילה פורת - הסברים על החוק     לקריאה נוספת והרחבה .....

 
  סירטונים בנושא      סירטונים
עוד מאמרים בנושא      מאמרים

 מאמרים  

 
 
דיווחי נוכחות

זכור !! לפי הוראות החוק (תיקון מס' 24 לחוק הגנת השכר – בתוקף מיום 1.2.2009), כל מעסיק חייב לנהל רישום מסודר ומפורט של שעות העבודה של כל עובדיו בעסק, כולל עובדים במשרות אמון והנהלה, עובדים שאינם מגיעים למקום העבודה, כגון: סוכני מכירות, נהגים, שומרים, דיילים, טכנאים וכו'. מעסיק שלא יעמוד בדרישות החוק צפוי לסנקציות פליליות, לקנסות כבדים ולתביעות של עובדיו בגין שעות נוספות. מערכת שעוני הנוכחות מעניקה מענה מושלם לדרישות החוק ולדיווח נוכחות של שעות העבודה של כל העובדים בעסק, תוך מתן שליטה מלאה למעסיק בזמן אמת, וללא הצורך בהתקנת שעון פיזי ומסירת כרטיס נוכחות לעובד, כרטיס נוכחות הנוטה להיאבד, "להישבר" וגם להישכח בכיס המכנס בדרכו למכונת הכביסה. נשמע מוכר? הגיע הזמן להתקדם לפתרון יעיל וחסכוני הרבה יותר! מערכת שעוני הנוכחות מספקת פתרונות דיווח גם לעובדי משרד ומנהלה וגם לעובדי החוץ והשטח. כל נתוני דיווחי הנוכחות מוזרמים ONLINE למערכת הניהול של העסק/החברה לצורך בקרה, פיקוח והפקת מגוון דוחות ניהוליים הרלוונטיים הן לעסקים קטנים ובינוניים והן לעסקים גדולים המעסיקים אלפי עובדים.

כל שנשאר לבחור את מערכות שעוני הנוכחות המתאימות לעסק מבחינה ניהולית ותקציבית

פתרון נוכחות אינטרנטי – מערכת שעוני הנוכחות מאפשרת לעובד לבצע דיווחי נוכחות דרך ממשק אינטרנטי מהמחשב בעבודה, בבית, מהמחשבים טלפונים ניידים או מכל מקום עם גישת אינטרנט שהוגדר על ידי המעסיק (קיימת מערכת חסימות מתקדמת המאפשרת דיווח נוכחות רק ממקום שהוגדר מראש). מערכת שעוני הנוכחות מספקת למעסיק כתובת ip של יחידת הקצה ממנה נעשה הדיווח ובכך ניתן לוודא שהדיווח הוא מהימן. פתרון נוכחות אינטרנטי מתאים לקבלת דיווח נוכחות של עובדי משרד ומנהלה בעלי גישה יום יומית לאינטרנט. ניתן לצפות בדיווחים און ליין, להפיק דוחות ולעדכן שינויים מכל מקום בארץ ובעולם באמצעות האינטרנט.
יתרונות: אין דרישות חומרה ותוכנה לצורך הפעלת המערכת, אין צורך בהתקנה ו/או הטמעת תוכנת נוכחות, אין צורך להתקין שעון נוכחות מכני/חשמלי יקר ולמסור כרטיס נוכחות לעובד – מקבלים שמות משתמשים וסיסמאות ומתחילים לעבוד! פתרון נוכחות דיווח נוכחות מהטלפון הנייד ו/או IPHONE – מערכת שעוני הנוכחות מאפשרת לעובד לבצע דיווח נוכחות דרך הטלפון הסלולארי/הנייד. דיווח נוכחות מהטלפון הנייד מתאים במיוחד לניהול עובדי שטח, סוכני מכירות, נהגים, דיילים, טכנאים וכו'. פתרון הנוכחות הסלולארי חוסך לארגון "זמן יקר" בכך שהוא מאפשר קבלת דיווחי אמת, וחוסך עבודה ידנית וטלפונים להעברת מידע מהשטח. מערכת שעוני הנוכחות מאפשרת גם לעובד לבצע דיווח נוכחות דרך הטלפון הסלולארי ע"י שליחת sms. פתרון דיווח נוכחות זה הינו מהיר ונוח.
יתרונות: דיווח נוכחות באמצעות הטלפון הנייד משמעותו חסכון בעלויות; חוסכים שעות עבודה, מייצרים בקרה ושליטה, לא עוד הקלדות וטלפונים לאיסוף השעות מהשטח, אין צורך להתקין שעות נוכחות פיזי מסורבל ולמסור כרטיס נוכחות לעובד. פתרון נוכחות מבוסס מיקום GPS ואתרי סלולר – מערכת שעוני הנוכחות מאפשרת לעובד לבצע דיווח נוכחות מבוסס מיקום דרך הטלפון הנייד הכולל צ'יפ GPS מדור 3 . דיווח נוכחות מבוסס מיקום מאפשר למעסיק לקבל את נתוני הדיווח של העובד כולל המיקום הגאוגרפי של העובד בעת ביצוע הדיווח. דיווח נוכחות מבוסס מיקום מתאים במיוחד לניהול עובדי שטח, סוכני מכירות, נהגים, דיילים, שומרים, טכנאים וכו'. אנו עובדים עם כל חברות הסלולר. יתרונות: דיווח נוכחות סלולארי מבוסס מיקום משמעותו בקרה ושליטה מלאה על דיווחי העובדים הניידים מהשטח בזמן אמת מבלי צורך שיגיעו בתחילת/סוף יום למשרדי העסק/החברה. פתרון נוכחות המבוסס על טלפון נייח/משרדי – מערכת שעוני הנוכחות מאפשרת לעובד לבצע דיווח נוכחות דרך מכשיר הטלפון הנייח שעל שולחנו במשרד באמצעות מערכת IVR, ע"י הזנת פרטי העובד והקשת כניסה/יצאה. נתוני הדיווח מועברים ישירות ובזמן אמת לממשק ניהול הנוכחות ומאפשרים בקרה, ניהול דוחות ושליטה בזמן אמת על דיווח נוכחות העובדים. יתרונות: אין צורך בשעון נוכחות פיזי ולמסור כרטיס נוכחות לעובד – חסכון בעלויות, זמינות; שליטה מלאה למעסיק על הנעשה בעסק בזמן אמת! מערכת שעוני הנוכחות המתקדמים כבר היום דוחקים את השעון המכני/חשמלי מהעולם עד שיעלם בכלל. מערכת שעוני הנוכחות הופכים לכלי ניהולי, חסכוני זמין וקל לשימוש!! נגמרו התירוצים !!!איך עובדת מערכת שעוני הנוכחות


 מאמרים


מסכי המערכת בניידים ובאתר

              מסכי המערכת בניידים

 מאמרים
 מאמרים
 מאמרים              מסכי המערכת באתרמסך רשימת דוחות נוכחות באתר

 מאמרים

 מאמרים

 מאמרים

 מאמרים

 מאמרים

שאלות ותשובות נפוצות - F.A.Q

          1. האם המערכת נותנת מענה לתיקון מס' 24 לחוק הגנת השכר?           2. למה אני צריך שעון נוכחות אינטרנטי?           3. כיצד אנשי המכירות שלי יכולים לדווח על נוכחותם בעבודה?           4. האם אני חייב לרכוש שעון נוכחות מכני חשמלי?           5. האם מנהלי העבודה יכולים לדווח גם על נוכחות אנשי הצוות שלהם?           6. האם אני חייב לרכוש שעון נוכחות מכני חשמלי?           7. איך מתחילים לעבוד? האם אני יכול להתחיל לעבוד כבר היום?           8. האם המערכת מסוגלת לטפל בכל סוגי העובדים שלי?           9. לאיזה מערכות שכר ניתן להעביר את נתוני מערכת שעוני הנוכחות?           10. האם אני יכול לטפל במקרה בו עובד שכח לדווח כניסה או יציאה?           11. מה קורה כאשר המחשב שלי מתקלקל? האם אני עדיין יכול לעבוד עם מערכת ?           12. איזה סוגים של דוחות ניתן להפיק מהמערכת?           13. האם הדיווח על נוכחות במערכת מסובך?           14. האם ניתן לדווח נוכחות רק באמצעות האינטרנט?           15. יש לי מספר סניפים בחברה. האם המערכת מתאימה לי?           16. האם המערכת מסוגלת לצבור את שעות העובדים לפי הפרוייקטים שהם עובדים בהם במשך היום?           17. האם המערכת מסוגלת לצבור את שעות העובדים אוטומטית על בסיס איתור GPS של רכביהם?           18. האם מערכת שעוני הנוכחות מדווחת אוטומטית כל זמן נתון את מקום העובד?          


 מאמרים פתרונות שעוני נוכחות מודרניים     מאמרים דיווח נוכחות איך זה עובד     מאמרים שאלות ותשובות נפוצות    

 מאמרים מאמר באדיבות עו"ד הילה פורת - הסברים על החוק הגנת השכר (תיקון 24 )     מאמרים לקריאה נוספת והרחבה על תיקון 24

 

   

 • כמה הובלות ביצעו נהגיך ?
 • האם אתה באמת יודע מתי עובדיך מתחילים את יום העבודה ?
 • דיווח אמיתי על שעות הפעילות של העובדים מבלי להגיע למשרד - זו התייעלות.
 • הידעת על החוק המחייב מעסיק לצרף לתלוש השכר של העובדים היומיים גם את דו"ח שעון הנוכחות שלהם ?


בעולם הפתרונות המבוססים על טכנולוגית ה- GPS מוכרים פתרונות המבוססים על מכשיר הסלולר. פתרון שנתבקש זמן רב הוא האפשרות לדווח על תחילה וסיום יום העבודה מבלי לעבור במשרד. אכן זה הזמן להייעלות. חסוך בהוצאות תפעוליות של העסק שלך. אין צורך להביא למשרד פעמים ביום את השומרים, הטכנאים, עובדי הניקיון והנהגים, רק כדי שיחתימו את שעון הנוכחות במשרד. זו אחריותם והם ידווחו על נוכחותם ממכשיר הסלולר שלהם. חשוב רק על הזמן הנוסף שעליך לשלם בעבור הגעתם למשרד. שלא לדבר על הדלק שנשרף בהזדמנות זו. כיום עובדי השטח יוכלו גם לדווח על משימותיהם מהטלפון הסלולרי ואף תוכל לצפות בהם, ממכשיר המנהלים שלך, מאיכן הם מדווחים וזאת בנוסף ליכולת לראותם על גבי המפה האינטרנטית שבמשרד ומכל מקום בו תהיה.

יתרונות השימוש במערכות שעון נוכחות סלולרי עם או בלי GPS.

 • מאפשר בקרה ושליטה מלאים על מערך העובדים המתחילים ומסיימים את יום העבודה שלא מבית העסק.
 • חיסכון בהוצאות תפעוליות - פוטר את העובדים להתחיל ולסיים את יומם מהמשרד.
 • מאפשר לעובדים לדווח על נוכחותם מכל מקום בו הם באמת מתחילים ומסיימים את פעילותם.
 • הדיווח יכול להתבסס על הטלפונים הניידים של עובדי השטח. הדיווחים כוללים גם מיקום GPS (כלומר שהעובד כבר בדרך תחת כיפת השמיים) ועפ"י מיקומי אנטנות סלולריות ישירות מהטלפונים שלהם.
 • הדיווח יכול להתבסס על המחשבים הנייחים, המחשבים הנשאים ו/או מחשבי כף היד של העובדים. הדיווחים מתבצעים מכל מקום בו העובד יכול להגיע לרשת האינטרנט.
 • הדיווח יכול להתבסס על הטלפונים הנייחים בעמדות העבודה של העובדים. הדיווחים מתבצעים באמצעות מערכות IVR ועוד.
 • מאפשר קבלת דיווחים על תחילה וסיום יום העבודה, חופשה, מחלה ועוד.
 • אין צורך בהתקנות מיוחדות.
 • מתממשק ותומך במערכות השכר הסטנדרטיות.
 • חיסכון במשאבי כח אדם לרישום נוכחות עובדים. כל עובד מדווח ישירות למערכת השכר.
 • מנהלים בשטח יכולים מהסלולר שלהם לדווח על נוכחות עובדיהם.
 • איסוף שעות עבודה נטו ולא שעות ברוטו.
 • איסוף שעות אדם בפרוייקטים המתומחרים עפ"י שעות עבודה בפועל, של עובדיך העוברים בין הפרוייקטים במשך היום.

 
 

לשרותך תמיד - בכל מקום !

להלן אפשרויות הקשר לתאום פגישה, הצעת מחיר והזמנות :-
 
לקבלת הצעת מחיר צרו קשר
 צרו קשר עכשו    הקש כאן

The JavaScript Source

 דניאל לוי

ל.ד. פתרונות תקשורת בע"מ.

עין הבשור, פריאל 66 , ד.נ. הנגב, 85405

 טל:- +972-8-9982212

נייד:- +972-57-7766555

כתובת האתר באינטרנט:-

http://www.DLVY123.COM

דאר אלקטרוני :-

  DLVY123@gmail.com

       
 
 
Contact & Order | צרו קשר והזמינו

Name *
Phone *

###
-
###
-
####
Email *
Message      קחו הצעת מחיר עכשו!!

Powered byEMF HTML Form
Report Abuse

 
 
 

הפתרונות/השירותים/היישומים/יחידות הקצה-טלפונים ומודמים מסופקים באמצעות בתי תוכנה, אינטגרטורים, וחברות הסלולר רלוונטיים ובאחריותם וכפופים לתנאי השימוש הנקבעים ע"י ספקי הפתרונות. רשות השימוש בהם כרוכה בתשלום. בהודעה מראש רשאים הספקים להמיר ולשנות את הפתרונות ו/או את פרטי התשלום עבור השירותים שנרכשו מהם.

 

 

אנחנו בחברת ל.ד. פתרונות תקשורת בע"מ מעוניינים בהצעה לשיתוף פעולה עסקי:
• אם אתם יבואנים או יצרנים של מוצר חדש ומעניין ומחפשים דרכים נוספות להפצתו.
• אם אתם חברה מתחום דומה או משיק המעוניינים לשתף פעולה בהפצת פתרונות תקשורת לעסקים.
• אם יש לכם רעיון למי השירותים אותם אנחנו מספקים יכולים לעזור או להתאים.

פנו אלינו !!

 
 
תשובה אמיתית לשאלה זו תוסיף לעסק שלך :-
התייעלות , חסכון, בקרה ושליטה בעסק On-Line מכל מקום בארץ ובעולם.
יתרונות אלו תוכל לממש בעזרת היישומים והפתרונות לעסקים מהתחומים הבאים:-
GPS, מערכות ניווט   |   איתור וניהול עובדים ניידים בשטח   |   ניהול ציי רכב ומוניות   |   עיצוב והקמת אתרי אינטרנט   |   לחצני איתות וחירום   |   ניהול מחסנים ולוגיסטיקה   |   ניהול המשרד מהנייד   |   שעוני נוכחות   |   OUTLOOK   |   FAX   |   SMS חכם   |   מכירת מודמים סלולריים   |   צילצול כפול   |   מערכות פיקוד ובקרה   |   מערכת כריזה מרחוק   |   העברת תמונות   |   פרוייקטים ייחודיים מותאמים לצרכיך   |   ועוד   |  


 
 

 
Google
חיפוש באינטרנט חיפוש פתרונות באתר

לראש המאמר

אתם   ב   -
שעוני נוכחות/3

Back2Home Hebrew

פתרונות

יישומי GPS

עובדים ניידים

צי רכב

שעוני נוכחות

SMS חכם

לחצני איתות

Fax2Mail

מצלמות מיגון

מודמים

בקרה

סירטונים

Back2Home אנגלית LIKE LinkedIn Up to top